Vážení zákazníci,

vzhľadom k neštandardnej a zložitej celosvetovej situácií v súvislosti s vírusom COVID -19 Vás chceme poprosiť, aby ste sa správali zodpovedne pri realizovaní Vašich objednávok a dodržiavali bezpečnostné opatrenia pri preberaní balíkov.

Náš e-shop neobmedzil prevádzku, len došlo k niekoľkým zmenám pri platbe a doručovaní, s ktorými Vás chceme oboznámiť.

Keďže sa pracuje v obmedzenom režime vo všetkých oblastiach podnikania na celom území Slovenska, chceme Vás poprosiť o trpezlivosť a ústretovosť pri doručovaní balíkov. Doba dodania sa predĺžil a preto Vás prosíme o strpenie a pochopenie.

Naše odporúčania:

  • na objednávku tovaru využívajte platbu online cez systém Gopay alebo platbu priamo na účet. Prispejete tým, k rýchlemu a hladkému priebehu objednávky a urýchlite prebranie balíka bez zbytočného zdržovania sa v prevádzke Zásielkovne
    alebo v kontakte s kuriérom
  • v prípade dobierky využite platbu kartou, ktorú dopravca Zásielkovňa poskytuje u svojich prevádzkovateľov
  • pri preberaní balíka v prevádzkach Zásielkovne alebo od kuriéra Vás prosíme, aby ste podľa nariadení používali ochranné pomôcky (rúško, rukavice)
  • ďalej Vás prosíme, aby ste si balíky dali doručovať na adresu, na ktorej sa budete s určitosťou zdržiavať a všetky dôležité a potrebné informácie pre doručenie uvádzali v Poznámke vo Vašej objednávke.
  • vzhľadom k vzniknutej situácii sme boli nútení zrušiť možnosť osobného odberu do odvolania.

 

Zároveň Vás chceme informovať, že sme sa rozhodli predĺžiť dobu vrátenia tovaru a to na 30 dní od doručenia Vašej zásielky a týka sa všetkých zásielok, ktoré budú odoslané z našej adresy od 20.3.2020 do 30.5.2020.

Ďakujeme za pochopenie a akceptovanie týchto odporúčaní.

LoveKejt